Ons Etten-Leur Lokale Politieke Partij Open & Eerlijk voor een zorgzame maatschappij Politieke fractie Ons Etten-Leur

"Doe het samen met Ons"

De politieke partij Ons Etten-Leur is een vereniging en heeft leden. De vereniging is in twee delen opgesplitst, namelijk een politieke tak (= politieke fractie) en het dagelijks bestuur.

De politieke fractie bestaat uit raadsleden en burgerleden. Ons Etten-Leur heeft 5 raadsleden en 3 burgerleden. De raadsleden hebben stemrecht tijdens raadsvergaderingen. Alle raadsleden en burgerleden hebben spreekrecht tijdens de zogenoemde info-avonden en opinie-avonden, die voorafgaan aan de raadsvergaderingen.


Home > Onze fractie

 

Openbaar fractieberaad

De fractievergaderingen van Ons Etten-Leur zijn openbaar en voor iedereen toegankelijk. U bent van harte welkom om uw wensen, klachten, ideeën of andere opmerkingen persoonlijk met ons te delen.

De fractievergaderingen vinden meestal plaats op dinsdagavond om 19:00 uur. Hou de agenda op de homepage in de gaten voor de actuele planning.

Locatie
Oude Raadhuis
Markt 1
4875 CB Etten-Leur

U kunt onze fractieleden ook persoonlijk benaderen.

 
Lia Boeren Raadslid Ons Etten-Leur

Raadslid - Lia Boeren

lia.boeren@ons-etten-leur.nl

076- 503 80 78

Ons Lia

 

 
Bjorn Vaarwerk raadslid Ons Etten-Leur

Raadslid - Björn Vaarwerk

bjorn.vaarwerk@ons-etten-leur.nl

076-503 11 72

Ons Björn

 

 
Denise Huijbregts Raadslid Ons Etten-Leur

Raadslid - Denise Huijbregts

denise.huijbregts@ons-etten-leur.nl

06 - 41 79 00 42

Ons Denise

 
Eric Menheere Raadslid Ons Etten-Leur

Raadslid - Eric Menheere

eric.menheere@ons-etten-leur.nl

06 - 55 78 40 72

Ons Eric

 
Jacqueline Trouw Raadslid Ons Etten-Leur

Raadslid - Jacqueline Trouw

jacqueline.trouw@ons-etten-leur.nl

06 - 15 68 32 69

Ons Jacqueline

 

 
Eric Verwijmeren

Burgerlid - Eric Verwijmeren

eric.verwijmeren@ons-etten-leur.nl

 

 
René Verwijmeren

Burgerlid - René Verwijmeren

rene.verwijmeren@ons-etten-leur.nl

 

 

Contact