Ons Etten-Leur Lokale Politieke Partij Open & Eerlijk voor een zorgzame maatschappij Ons kent ons

"Maak kennis met Ons"

Bij Ons Etten-Leur staan we klaar voor de inwoners van Ons Etten-Leur. Heb je vragen, klachten, opmerkingen, tips of suggesties over wat er speelt in de straat, buurt of in de regio, laat het ons weten. Ons Etten-Leur biedt niet alleen een luisterend oor, maar gaat vervolgens ook met je commentaar aan de slag.

Alle leden van Ons Etten-Leur willen zorg dragen voor een beter en socialer Etten-Leur en dat kan niet anders dan door naar alle Etteleurenaren te luisteren. Wij houden van korte lijntjes en snel kunnen schakelen. We staan voor je klaar.


Home > Onze raadsleden en burgerleden
 

Raadsleden

       

Lia Boeren

Lia Boeren Raadslid Raad Etten-Leur
lia.boeren@ons-etten-leur.nl
076 - 503 8078

Bankenstraat 3
4874 ND Etten-Leur

Ons Lia

 

Björn Vaarwerk

Bjorn Vaarwerk raadslid Ons Etten-Leur
bjorn.vaarwerk@ons-etten-leur.nl
076 - 503 1172

Leurse Dijk 258
4871 LA Etten-Leur

Ons Björn

 

Denise Huijbregts

Denise Huijbregts Burgerlid Ons Etten-Leur
denise.huijbregts@ons-etten-leur.nl

Schipperstraat 137
4871 KK Etten-Leur

Ons Denise

     

Eric Menheere

Eric Menheere Burgerlid Ons Etten-Leur
eric.menheere@ons-etten-leur.nl

Norbartstraat 6
4872 TH Etten-Leur

Ons Eric

Jacqueline Trouw

Jacqueline Trouw Raadslid Ons Etten-Leur
jacqueline.trouw@ons-etten-leur.nl

Europlaan 77
4872 AK Etten-Leur

Ons Jacqueline

 
     

Burgerleden

       

Eric Verwijmeren

Eric Verwijmeren Burgerlid Ons Etten-Leur
eric.verwijmeren@ons-etten-leur.nl

Stijn Streuvelslaan 2
4873 EB Etten-Leur

 

 

René Verwijmeren

René Verwijmeren Burgerlid Ons Etten-Leur
rene.verwijmeren@ons-etten-leur.nl

Karnhuis 12
4873 DB Etten-Leur

 

 


     
     

Contact